Kampaň za LEGISLATIVNÍ zákaz klecových chovů slepic:

Informace
pro veřejnost

Pro veřejnost

Devět z deseti slepic v České republice trpí v klecích a celkem jich je v klecových chovech skoro pět milionů. Za celý život nepoznají nic jiného než život mezi mřížemi, bolestivé stání na pletivu a mačkání se spolu s dalšími slepicemi na zcela nedostatečném prostoru. Co pro ně můžeme udělat? Jak je dostaneme z klecí, tak jako se nám to společnými silami povedlo s liškami a norky na kožešinových farmách?

Je naprosto klíčové, aby velcí odběratelé vajec, jako jsou supermarkety, restaurační řetězce nebo potravinářské firmy, pochopili, že nám není jedno, z jakých chovů odebírají vejce. Že nechceme svými penězi podporovat systematické týrání zvířat v přecpaných klecích. Že nám vadí, že miliony slepic v klecích nemají podmínky pro své potřeby, nemohou se proběhnout, roztáhnout křídla nebo si hrabat.

Pomozte

Podepište petici za zrušení klecových chovů a vyzvěte firmy k přijetí závazku, že přejdou na bezklecová vejce. Dejte najevo, že Vám utrpení zvířat není lhostejné.

Zeptejte se svého oblíbeného supermarketu, restauračního řetězce nebo výrobce potravin, jaký je jejich postoj k utrpení slepic v klecích a kdy přestanou klecová vejce prodávat či využívat. Napište jim e-mail nebo je oslovte přes Facebook a vyzvěte je, aby se připojili k řadě dalších firem, které se již zavázaly odběr klecových vajec ukončit.

Sledujte OBRAZ na Facebooku, sdílejte tuto kampaň se svými přáteli a pomozte nám zvýšit tlak na firmy, kterým jsou dosud životní podmínky slepic lhostejné.

Zapojte se nebo podpořte kampaň svým darem.

Podepsat petici

Chci lepší svět
pro zvířata.

Zůstaňte v kontaktu a my Vám dáme vědět, kdykoli bude Váš hlas znovu potřeba.
Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou. Více informací, jak zacházíme s vašimi daty, najdete v tomto dokumentu

Přispějte
finančně

Váš dar pomůže vytvořit lepší
budoucnost pro zvířata.

Darovat nyní